Hoş Geldiniz

Başkanın Mesajı

İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;
7Yıldız olarak 18 yıldır takip ettiğimiz “Hizmette üretimde kalite” prensibimiz bize tercih edilen marka olma başarısını getirdi. Yurt içinde yapmakta olduğumuz faaliyetlerle en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşadık. Bu yörüngeden ayrılmadan, çıtayı daha yukarı çıkartarak yolumuza devam edecek ve odaklandığımız sektörlerde en sağlam, güvenilir ve dinamik olma kararlılığımızı sürdürülebilir büyüme hedeflerimiz paralelinde devam ettireceğiz.
Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ve refahı her daim ön şart ve öncelikli olmuştur. Ülkemizin dinamizmine ve gelecekteki büyümesine olan inancımız bize umut vermekte ve bizleri motive etmektedir. Yeni yatırımlarımızı bu gerçekler doğrultusunda planlarken çağımızın getirdiği ekonomik veya jeopolitik dalgalanmaları da başarılı bir şekilde atlatmak için stratejilerimize, risk yönetim sistemlerimize ve likidite durumumuza ehemmiyet vermekteyiz. Dünyada gelişmekte olan ülkelerde özel sektör yatırımları düşüş göstermiş olmasına rağmen, ülkemizde 7Yıldız Turizm olarak gıda ve turizm alanlarında 2018 - 2021 iş programımızda yatırımlarımızı arttırarak istihdam fırsatları yaratmış bulunmaktayız. Sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam edecek, yurt dışından şirketlerin de ülkemize yatırım yapmalarını teşvik etmeyi sürdüreceğiz.
Şirketimiz mevcut vizyoner, girişimci ruhu ile birlikte dinamizmini koruyacaktır ve önemli bir yükseliş evresinin eşiğindedir. Başta ülkemiz olmak üzere, çalışanlarımız, müşterilerimiz, ve diğer iş ortaklarımızla, hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak için gayret edeceğiz.
Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

KEREM YILDIZ

Yön. Kurulu Bşk

7YILDIZ KURUMSAL

Hedefi; hizmet verdiği siz değerli müşterilerine, yeterli ve dengeli beslenme ilkelerine dikkat ederek, toplumun genel alışkanlık ve damak lezzetlerine uygun yemek üretimi yapmak olan 7 Yıldız Catering 2011 yılında kurulmuştur.
7 Yıldız Catering kurulduğu tarihten itibaren hizmet verdiği grupların sağlığını korumak için üretim yerlerini çağa uygun hijjenik ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır.
Merkez Mutfak ve projelerinde diyetisyen, gıda mühendisleri ve uzman kadrodan oluşan ekiplerle hizmet vermketedir. Hizmet verdiği yemek sektöründe müşterilerden gelen talep ve memnuniyetsizlikleri objektif ve dikkatli bir şekilde değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.
Yemek üretiminde set seçimsiz-tabldot yemek üretimi yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda kokteyller, özel yemekler, kumanya ve kahvaltı organizasyonları hazırlığı ve sunumu yapmaktadır.

"İYİ HİZMET MÜŞTERİYE GÜLÜMSEMEK DEĞİL, MÜŞTERİYİ GÜLÜMSETMEKTİR" sloganını kendine rehber edinen firmamız, tecrübeli kadrosuyla birikimlerini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacaktır. 


İstanbul gibi bir mega kentte en büyük sorunların başında ulaşım gelir. Biz tecrübeli şöförlerimiz, iletişimimiz ve periyodik bakımlı araçlarımızla İstanbul, Çorlu ve Lüleburgaz'da öğrencilerimizin ve müşterilerimizin personelini zamanında huzurlu bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız. Biliyoruz ki sorunsuz öğrenci dersinde, sorunsuz işçi ise işinde başarılı olacaktır. Bu başarıdan 7 YILDIZ TURİZM'e düşen payda tüm ekibimizi mutlu edecektir. 


Faaliyetler alanında insana saygıyı temel ilke edinmiş 7 YILDIZ TURİZM olarak, insan taşımanın ne kadar önemli ve hassas olduğu konusunun bilincindeyiz. 
Tüm ekibimizle, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkararak tercih edilen firma olmak en büyük hedefimizdir. 

Türkiye'de kalite ve verimliliğin yükseltilmesine katkıda bulunarak; istihdamın arttırılmasına destek olmak, kadro olarak bilgi ve deneyimlerimizi sürekli geliştirerek çalışanların ve kuruluşların imkanlarını maksimum seviyede kullanmaları için fırsatlar sunmak, müşterilerimiz personeline yüksek performanlı araçlar ile emniyet, konfor ve zamanında ulaşım vererek, personelin verim artışına katma değer sağlamaktır.
Bilim ve teknoloji baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüz dünyasında müşterilerimizin beklentilerine cevap veren bir hizmet şirketi olmaktadır.

Günlük Kapasite
Çalışan Sayısı
Gülen Yüz
Kurumsal Müşteri

7 Yıldız Catering Ailesine Katılmak için